• Müşteri Hizmetleri: 444 5 345
    |  

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Şirketimizin en önemli sermayesi insan kaynağıdır ve bu doğrultuda temel amacımız personellerimizin çalışıyor olmaktan gurur duyacağı bir kurum olmaktır. Şirket olarak sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Adil istihdam uygulayarak, farklı bakış açılarının dile getirildiği , saygı gördüğü bir çalışma ortamı oluşturur ve buna katkıda bulunuruz. Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikasına göre seçme- yerleştirme, terfi, rotasyon durumları yetenek ve yeterliliğe göre yapılmaktadır. Türkiye İş Kanunu içeriğiyle birebir uygunluk içinde çalışırız. Profesyonel gelişim için herkese açık ve adil fırsatlar yaratırız. Sağlıklı bir iş ve özel yaşam dengesini teşvik ederiz.

Çalışanların Eğitimine ve Gelişimine Yatırım Yapma

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak adına uygun fırsatların yaratılması şirketimizin üstlendiği ana sorumluluklardan bir tanesidir. Şirket olarak nitelikli ve profesyonel çalışanları yetiştirmek amacıyla öğrenmeyi ve gelişimi teşvik eden bir kültürü benimsemekteyiz. Şirketimizde güçlü ve sağlam lider adayları yetiştirebilmek için, gerek kişisel becerilerini gerekse işimizi geliştirecek eğitimleri almaya teşvik etmekteyiz.

Eğitim/Gelişim Çalışmaları

Çalışanlarımızın potansiyellerini maksimize etmek ve gelişimini sağlamak amacıyla her aşamada eğitime büyük önem vermekteyiz. Eğitim ve gelişim çalışmalarının amacı çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine yardımcı olmaktır. Başarı ve verimi arttırabilmek için çalışanlarımızı, gerekli olan eğitimleri almaya teşvik ederek, güçlü ve sağlam liderler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Kişisel gelişim ve takım çalışması eğitimleri belirlenen zamanlarda, İSG ile ilgili olan eğitimler yasal olarak belirtilen süreler içinde yapılmaktadır. Çalışanların mesleki gelişim ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılan eğitimler bölüm yöneticisinin talebiyle oluşturulmaktadır.


Özgök Boya ailesine katılmak ve bir parçası olmak isterseniz niteliklerinize uygun açık iş pozisyonlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

İnsan Kaynakları ekibimiz, profilinize uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçecektir.

İş başvurularınız için formu eksiksiz doldurunuz