• Müşteri Hizmetleri: 444 5 345

Hızlı, Çalışkan ve Renkli

Özgök Boya

Özgök Yapı, 1998 yılında Alican Karahan ve Gökhan Bilgili tarafından ticari faaliyetine ilk adımını atmıştır. Perakende sektöründe göstermiş olduğu başarı ile kısa zamanda BETEK A.Ş. toptancısı olarak faaliyetlerine hız kazandıran Özgök Yapı, boya piyasasında yapmış olduğu orta ve uzun vadeli planları ile BETEK kurumsal yapısına uygun olarak hedeflerine ulaşma çabası içerisinde, istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Özgök Yapı, 2013 yılı Temmuz ayından itibaren, satış ağını genişleterek, İzmir ve Manisa illerinde, BETEK A.Ş.; Filli, Fawori ve Tempo markalarının, 2017 yılından itibaren de Balıkesir ve Çanakkale illerinde BETEK A.Ş.; Fawori ve Tempo marka ürünlerinin dağıtımını yapmaktadır.

Her zaman kaliteli hizmet parolası ile yola çıkan ve 24 yıllık firma geçmişinde bu paroladan sapmadan yoluna devam eden Şirketimiz; kendini sürekli geliştirerek, bayilerine yenilikçi çözümler sunarak, gerek çalışanları gerekse bayileri ile insani ilişkilerini her daim ön planda tutarak, her yıl bayi ağını genişleterek ve teknolojiyi efektif şekilde kullanarak, sektöründe bölgenin lider firması olmayı başarmıştır.

about
about

Bize ulaşmak isterseniz bir telefon uzaktayız : 444 5 345